MDS-200ADB24 AA
DigiKey raktári szám
1145-1246-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-200ADB24 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Méretek
4,48" H. x 2,55" Sz. x 1,76" M. (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
5 A