MDS-200ADB12 AA
DigiKey raktári szám
1145-1245-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-200ADB12 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,48" H. x 2,55" Sz. x 1,76" M. (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
9.17 A