MDS-065APS12 BA
DigiKey raktári szám
1145-1019-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-065APS12 BA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDS-065APS12 BA modellek
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,20" M. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
5 A