MDS-060AAS15 BA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Delta Electronics
Raktáron: 78
Adatlap
Similar
Selec Controls USA Inc.
Raktáron: 72
Adatlap
15V 60 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-060AAS15 BA
DigiKey raktári szám
1145-1006-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-060AAS15 BA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW (max.)
Gyártó
Delta Electronics
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Elavult
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
5,31" H. x 2,44" Sz. x 1,34" M. (135,0mm x 62,0mm x 34,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 275VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, UL
Kimeneti feszültség
15V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Max. kimeneti áram
4A
Tömeg
0,553font (250,84g)
Teljesítmény (Watt)
60 W