MDS-040APS18 BA
DigiKey raktári szám
1145-1001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-040APS18 BA
Leírás
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 18V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDS-040APS18 BA modellek
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
84%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,90" M. (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, UL
Feszültség - 1. kimenet
18V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
2.2 A