DRS-5V30W1NZ
DigiKey raktári szám
1145-1233-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRS-5V30W1NZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 5V 3A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
79%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
3,52" H. x 0,83" Sz. x 2,95" M. (89,5mm x 21,0mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EAC, EN, NEC 2. osztály, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
5V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
3A