DRS-24V50W1NZ
DigiKey raktári szám
1145-1231-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRS-24V50W1NZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 2,1A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
50W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, univerzális bemenet
Méretek
3,52" H. x 1,18" Sz. x 2,95" M. (89,5mm x 30,0mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,1A