DRS-24V30W1NZ
DigiKey raktári szám
1145-1234-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRS-24V30W1NZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 1,25A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Méretek
3,52" H. x 0,83" Sz. x 2,95" M. (89,5mm x 21,0mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EAC, EN, NEC 2. osztály, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Max. kimeneti áram
1,25A