DRS-24V100W1NZ
DigiKey raktári szám
1145-1226-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRS-24V100W1NZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 3,8A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
89%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Méretek
3,94" H. x 1,77" Sz. x 2,95" M. (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
3,8A