DRS-24V100W1AR
DigiKey raktári szám
1145-1225-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRS-24V100W1AR
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
89%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
3,94" H. x 1,77" Sz. x 2,95" M. (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4A