DRP048V240W1BA
DigiKey raktári szám
1145-1023-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP048V240W1BA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,89" H. x 3,35" Sz. x 4,76" M. (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Max. kimeneti áram
5A