DRP048V120W1BA
DigiKey raktári szám
1145-1028-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP048V120W1BA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 2,5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
91%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,85" H. x 1,97" Sz. x 4,76" M. (123,1mm x 50,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
2,5A