DRP048V060W1BN
DigiKey raktári szám
1145-1091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP048V060W1BN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 1,25A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,92" H. x 1,26" Sz. x 4,76" M. (125,0mm x 32,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
1,25A