DRP048V060W1BA
DigiKey raktári szám
1145-1032-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP048V060W1BA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 1,25A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,92" H. x 1,26" Sz. x 4,76" M. (125,0mm x 32,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
1,25A