DRP024V060W3BN
DigiKey raktári szám
1145-1086-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP024V060W3BN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 2,5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
86%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,62" H. x 1,97" Sz. x 4,76" M. (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
2,5A