DRP-24V100W1NN
DigiKey raktári szám
1145-1095-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP-24V100W1NN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 3,8A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRP-24V100W1NN modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
89%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,88" H. x 1,57" Sz. x 4,88" M. (124,0mm x 40,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, NEC 2. osztály, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
3,8A