DRL-12V240W1EN
DigiKey raktári szám
1145-DRL-12V240W1EN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRL-12V240W1EN
Leírás
AC/DC DIN RAIL 12V 240W - LYTE2
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 20A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,87" H. x 1,57" Sz. x 4,60" M. (123,7mm x 39,9mm x 116,8mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60950-1; 61010-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
20A