DRC-24V60W1AZ
DigiKey raktári szám
1145-1117-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-24V60W1AZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 2,5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRC-24V60W1AZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Méretek
3,58" H. x 2,80" Sz. x 2,19" M. (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,5A