DRC-24V30W1AZ elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Delta Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 1,25A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V30W1AZ
DigiKey raktári szám
1145-1102-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-24V30W1AZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DRC-24V30W1AZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
87%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Méretek
3,58" H. x 2,09" Sz. x 2,19" M. (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1,25A