DRC-12V100W1AZ megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Delta Electronics
Raktáron: 15
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 6A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-12V100W1AZ
DigiKey raktári szám
1145-1274-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-12V100W1AZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 72W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
72W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Méretek
3,58" H. x 3,54" Sz. x 2,19" M. (90,9mm x 89,9mm x 55,6mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
6A