Ehhez nincs kép: DIM3R3400SFA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DIM3R3400SFA
DigiKey raktári szám
DIM3R3400SFA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DIM3R3400SFA
Leírás
DC DC CONVERTER 36-75V 400W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 36 ~ 75V 8,3A 36V - 75V Bemenet
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
Gyrt.
Max. kimeneti áram
8,3A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
400 W
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
14-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Méretek
2,78" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (70,6mm x 36,8mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V