B40SR13722AC
DigiKey raktári szám
941-1802-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B40SR13722AC
Leírás
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 13,7V 22A 60V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
22A
Teljesítmény (Watt)
300W
Sorozat
Szigetelési feszültség
2.25 kV
Alkatrész státusza
Elavult
Hatásfok
88,8%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Méretek
7,48" H. x 2,99" Sz. x 1,73" M. (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
13,7V