B40SR12424AC
DigiKey raktári szám
941-1800-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B40SR12424AC
Leírás
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12,4V 24A 60V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
24A
Gyártó
Delta Electronics
Teljesítmény (Watt)
298W
Sorozat
Szigetelési feszültség
2.25 kV
Csomagolás
Tasak
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
88,8%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Méretek
7,48" H. x 2,99" Sz. x 1,73" M. (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12,4V