16DKCG5B
DigiKey raktári szám
1144-1100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
16DKCG5B
Leírás
LINE FILTER 115V/250VAC 16A CHAS
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyfázisú EMC/EMI vonalszűrő 16 A 115V, 250VAC 50/60Hz Egy fokozatú gyorscsatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
16DKCG5B modellek
Kategória
Áram
16 A
Gyártó
Delta Electronics
Üzemi frekvencia
50/60Hz
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Doboz
Tanúsítvány
CSA, UR, VDE
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 100°C
Szűrő típusa
Egyfázisú
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
Egy fokozatú
Végződtetés módja
gyorscsatlakozó
Névleges AC feszültség
115V, 250V
Induktivitás
650µH