BR300W100
DigiKey raktári szám
BR300W100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR300W100
Leírás
RESISTOR 300W 100 OHM
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fékellenállás 100ohm, 300W
Kategória
Tartozék típusa
Fékellenállás
Gyártó
Delta Electronics/Industrial Automation
Műszaki adatok
100ohm, 300W