MB32TRDF5-42000-D
DigiKey raktári szám
3247-MB32TRDF5-42000-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MB32TRDF5-42000-D
Leírás
SSD 32GB M.2 MOD SLC SATA 3.3V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szilárdtest meghajtó (SSD) FLASH - NAND (SLC) 32GB SATA M.2 modul 3,3V
Kategória
Olvasási sebesség
255MB/s
Gyártó
Delkin Devices, Inc.
Írási sebesség
90MB/s
Sorozat
Tápfeszültség
3,3V
Csomagolás
Tálca
Típus
SATA
Alkatrész státusza
Aktív
Max. áram
315mA
Memória mérete
32GB
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Memória típusa
Szilárdtest meghajtó (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Méretek
42,00mm x 22,00mm x 3,20mm