1812R-562J | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1812R-562J |
Leírás | FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 5.6 µH Nem árnyékolt Induktor 427 mA 1,1ohm max. 1812 (4532 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1812R-562J modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 1,1ohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 50 / 7,9MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 33MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 7.9 MHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás 1812 (4532 metrikus) |
Tűrés ±5% | Gyártói tokozás 1812 |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm) |
Árnyékolás Nem árnyékolt | Max. magasság (beültetve) 0,134" (3,40mm) |