1812R-333J
DigiKey raktári szám
DN42131JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DN42131JCT-ND - Vágott szalag (CT)
DN42131JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812R-333J
Leírás
FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Részletes leírás
33 µH Nem árnyékolt Induktor 224 mA 4ohm max. 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
1812R-333J modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
50 / 2,5MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
11MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
2.5 MHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,134" (3,40mm)