1812R-274J
DigiKey raktári szám
DN42129JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DN42129JCT-ND - Vágott szalag (CT)
DN42129JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812R-274J
Leírás
FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
Részletes leírás
270 µH Nem árnyékolt Induktor 129 mA 12ohm max. 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
1812R-274J modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
12ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
40 / 790kHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
790 kHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,134" (3,40mm)