1812R-272J
DigiKey raktári szám
DN42127JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DN42127JCT-ND - Vágott szalag (CT)
DN42127JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812R-272J
Leírás
FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Részletes leírás
2.7 µH Nem árnyékolt Induktor 517 mA 750mohm max. 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
1812R-272J modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
750mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
50 / 7,9MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
50MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
7.9 MHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,134" (3,40mm)