1812R-153J
DigiKey raktári szám
DN42118JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DN42118JCT-ND - Vágott szalag (CT)
DN42118JDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812R-153J
Leírás
FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH Nem árnyékolt Induktor 283 mA 2,5ohm Max 1812 (4532 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812R-153J modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,5ohm Max
Gyrt.
Q / frekvencia
50 / 2,5MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
17MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
2.5 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
1812
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Max. magasság (beültetve)
0,134" (3,40mm)