RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2
DigiKey raktári szám
5245-RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2-ND
Gyártó
M2B Switches
Gyártói cikkszám
RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2
Leírás
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Billenőkapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 15A (AC) 125 V
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Névleges AC feszültség
125 V
Sorozat
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 30,00mm x 11,00mm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 125°C