BZX84B18
DigiKey raktári szám
2721-BZX84B18-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B18
Leírás
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Csomagolás
Csík
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
300 mW