AMEDP240-24SNZ
DigiKey raktári szám
5245-AMEDP240-24SNZ-ND
Gyártó
aimtec
Gyártói cikkszám
AMEDP240-24SNZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Gyártó
aimtec
Teljesítmény (Watt)
240W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Elavult
Hatásfok
94%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,33" H. x 2,16" Sz. x 4,88" M. (110,0mm x 54,9mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1; UL 508
Feszültség - 1. kimenet
24V