ANT-900-RP-2-A
DigiKey raktári szám
1857-1002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-900-RP-2-A
Leírás
RF ANT 900MHZ WHIP TILT RP-SMA
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
900MHz ISM Ostorantenna, Dönthető RF antenna 880MHz ~ 960MHz 2,1dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Datawave LLC
VSWR
1,5
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
2,1dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
30 W
RF család / szabvány
általános ISM
Végződtetés
RP-SMA apa
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvencia (közép / sáv)
900MHz
Max. magasság
4,528" (115,00mm)
Frekvenciatartomány
880MHz ~ 960MHz