CWR-170-26-0203
DigiKey raktári szám
CCE26S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWR-170-26-0203
Leírás
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 Pozíció anya csatlakozó Nincs megadva - kétélű ón 0,100" (2,54mm) kék
Kategória
Kivitel
kettős
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Végződtetés
Ömlesztve
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
ón
Kártya típusa
Nincs megadva - kétélű
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Típus
anya
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Pozíciók/rekeszek/sorok száma
13
Pozíciók száma
26
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kártya vastagsága
0,032" ~ 0,070" (0,81mm ~ 1,78mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)