CWR-170-20-0000
DigiKey raktári szám
CCE20G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWR-170-20-0000
Leírás
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció anya csatlakozó Nincs megadva - kétélű arany 0,100" (2,54mm) kék
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CWR-170-20-0000 modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
CW Industries
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Végződtetés
IDC
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Alkatrész státusza
Elavult
Érintkező bevonata
arany
Kártya típusa
Nincs megadva - kétélű
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Típus
anya
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Pozíciók/rekeszek/sorok száma
10
Szín
kék
Pozíciók száma
20
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kártya vastagsága
0,032" ~ 0,070" (0,81mm ~ 1,78mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)