CWR-170-10-0203
CWR-170-10-0203
CWR-170-10-0203
DigiKey raktári szám
CCE10S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWR-170-10-0203
Leírás
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció anya csatlakozó Nincs megadva - kétélű ón 0,100" (2,54mm) kék
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CWR-170-10-0203 modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Végződtetés
Ömlesztve
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
ón
Kártya típusa
Nincs megadva - kétélű
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Típus
anya
Érintkező típusa
Konzolos tartó
Pozíciók/rekeszek/sorok száma
5
Pozíciók száma
10
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kártya vastagsága
0,032" ~ 0,070" (0,81mm ~ 1,78mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)