CWR-130-14-0203
CWR-130-14-0203
CWR-130-14-0203
DigiKey raktári szám
CDP14S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWR-130-14-0203
Leírás
CONN DIP HDR IDC 14POS VERT
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció Szalagkábel, DIP foglalat csatlakozó kék IDC 28-30AWG, sodrott vagy tömör Furatszerelt
Kategória
Sortávolság
0,300" (7,62mm)
Gyártó
CW Industries
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Kábel végződtetése
IDC
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret
28-30AWG, sodrott vagy tömör
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
átvezetéses
Csatlakozó típusa
Szalagkábel, DIP foglalat
Érintkező bevonata
ón
Pozíciók száma
14
Szín
kék
Kábel oldali raszter
0,050" (1,27mm)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Lemez oldali raszter
0,100" (2,54mm)