CWN-462-20-0000 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 601
Adatlap
Similar
3M
Raktáron: 0
Adatlap
3M
Raktáron: 459
Raktáron: 184
Ehhez nincs kép: CWN-462-20-0000
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CWN-462-20-0000
DigiKey raktári szám
CWN-462-20-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWN-462-20-0000
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár/kilökő kampók, Hosszú
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,155" (3,94mm)
Szigetelés magassága
0,681" (17,30mm)
10,0µin (0,25µm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
1A