CWN-370-50-0000
CWN-370-50-0000
CWN-370-50-0000
DigiKey raktári szám
CHW50G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWN-370-50-0000
Leírás
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 50 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,610" (15,49mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,681" (17,30mm)
10,0µin (0,25µm)
2
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
1A