CWN-360-20-0000 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 601
Adatlap
Similar
3M
Raktáron: 0
Adatlap
3M
Raktáron: 459
Raktáron: 184
Ehhez nincs kép: CWN-360-20-0000
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CWN-360-20-0000
DigiKey raktári szám
CWN-360-20-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWN-360-20-0000
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,155" (3,94mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,681" (17,30mm)
10,0µin (0,25µm)
2
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
1A