CWN-350-20-0021 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 601
Adatlap
Similar
3M
Raktáron: 0
Adatlap
3M
Raktáron: 459
Raktáron: 184
Ehhez nincs kép: CWN-350-20-0021
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CWN-350-20-0021
DigiKey raktári szám
CWN-350-20-0021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWN-350-20-0021
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,090" (2,29mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,681" (17,30mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Elavult
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
nikkel
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony, szerelőperem
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
kék
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1A