DH-20G50010
DigiKey raktári szám
2987-DH-20G50010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DH-20G50010
Leírás
COAX CBL MHF1 TO SMA 3.9"
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel I-PEX MHF1 - SMA 3,937" (100,00mm)
Kategória
2. csatlakozó
SMA aljzat
Gyártó
Cvilux USA
2. érintkező típusa
anya
Csomagolás
Tasak
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
3,937" (100,00mm)
Kialakítás
I-PEX MHF1 - SMA
Összesített impedancia
50 Ohms