CBRC020S02001R0-NH
DigiKey raktári szám
2987-CBRC020S02001R0-NHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2987-CBRC020S02001R0-NHCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CBRC020S02001R0-NH
Leírás
20 POS 0.5MM BOARD TO BOARD FEMA
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Cvilux USA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm
Pozíciók száma
20
Lemeztől mért magasság
0,047" (1,20mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)