CA2106SA100
DigiKey raktári szám
2987-CA2106SA100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA2106SA100
Leírás
2.54MM (.100") RIBBON CABLE IDC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 pozíciós négyszögletes Aljzat csatlakozó IDC arany
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Cvilux USA
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tálca
Kábel végződtetése
IDC
Alkatrész státusza
Aktív
Vezeték típusa
Szalagkábel
Csatlakozó típusa
Aljzat
Tulajdonságok
átvezetéses, polaritásvédett
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
6
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)