T38060-20-0
T38060-20-0
T38060200
DigiKey raktári szám
364-T38060200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T38060200
Leírás
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Áramkör 0,375" (9,53mm) kapocsléc Csatlakozó csavarok
Kategória
Vezetékméret
12-22AWG
Gyártó
Curtis Industries
Felső végződtetés
csavarok
Sorozat
Alsó végződtetés
tekercselt kötés
Csomagolás
Ömlesztve
Kapocsléc típusa
2 fal (dupla)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
perem
Kapocsléc típusa
kapocsléc
Csavar anyaga
Acél
Áramkörök száma
20
Csavar bevonata
nikkel
Csatlakozási pontok száma
20
Rögzítés módja
váz, panel
Kivezetési raszter
0,375" (9,53mm)
Üzemi hőmérséklet
105°C
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Polipropilén (PP)
Névleges áram (Amper)
20A
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges feszültség
300V