278A11-10
DigiKey raktári szám
278A11-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
278A11-10
Leírás
JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció kapocsléc átkötő oldalsó elválasztó, Villás
Kategória
Pozíciók száma
10
Gyártó
Curtis Industries
Kivezetési raszter
0,375" (9,53mm)