CSS-50508N
DigiKey raktári szám
102-3847-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSS-50508N
Leírás
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 250 mW 304 Hz ~ 3.2 kHz fent Kerek, Négyzet keret
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSS-50508N modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges teljesítmény
250 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
500 mW
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek, Négyzet keret
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
papír
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
304 Hz ~ 3.2 kHz
Végződtetés
Forrszem(ek)
Saját rezonanciafrekvencia
380Hz
Méretek
1,988" H. x 1,988" Sz. (50,50mm x 50,50mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,677" (17,20mm)
Hatásfok (dBA)
85,00
Alap típusszám
Hatásfok (mért)
250mW/500mm