742C163472JP
DigiKey raktári szám
60-742C163472JPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
60-742C163472JPCT-ND - Vágott szalag (CT)
60-742C163472JPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
742C163472JP
Leírás
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2506
Részletes leírás
4,7k Ohm ±5% 63mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 8 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 2506, konkáv, hosszú oldalsó kontaktusok
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
63mW
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Ellenállás (Ohm)
4,7k
Méretek
0,252" H. x 0,063" Sz. (6,40mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)